Dijital Pazar

İnternet sektörünün gelişimi ile birlikte artık Dijital Pazarlama alanında birçok yenilikler getirilmiş ve sizler de artık bu yenilikler sayesinde sadece bulunduğunuz bölgeye değil dünyanın her yerine tanıtımlarınızı yapabileceksiniz. Kurumsal firmalar ve Kobiler bu hizmetlerden yararlanabilmekte ve internet üzerinden sizler birçok platform da reklamınızı gerçekleştirebilmektesiniz.

Web sitenizin kurulumundan tutun sosyal medya ve arama motorların da yayınlanmasına kadar tüm çalışmalarınız da bizler sizlere destek vermekteyiz. Kalifiyeli ekibimiz ile birlikte Dijital platform da oldukça başarılıyız ve Seo çalışma alanları gibi birçok hizmetlerimiz de sizlere destek vermekteyiz. Hemen bizi arayın ve Dijital platform içerisinde sizler de yerinizi alarak firmanızı milyonlara duyurun.

Mobirise

Dijital Pazarda Hizmetlerimiz

Mobirise

SEO Çalışmaları (Paket)

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO); Web sayfanızın etkileşim ve dönüşüm oranlarını arttırabilmek adına kullanıcıların web sitenizi doğal arama sonuçları ile bulabilmesi için yapılan optimizasyon çalışmalarının tamamına denir.

Bu sayede markalaşabilir, ürün veya hizmet satışlarınızı arttırabilir ve uzun vadede etkili sonuçlar alabilirsiniz.

Mobirise

Tanıtım Yazısı

Detaylı hazırlanmış bir metin içerisinde sitenizin, ürününüzün ya da hizmetinizin tanıtılması ve zaman zaman ilgili sayfaların referans gösterilerek link verilmesi durumunda ortaya çıkan etkili bir Off-Page SEO enstrümanıdır. Satın alınmanın yanı sıra, faydalı işlerde doğal olarak bu tarz backlinkler edinmek mümkün olmaktadır.

Mobirise

Backlink Paketleri

Türkçesi geri bağlantı gibi çok anlam ifade etmeyen bir sonuca çıkan backlink kelimesi, basitçe siteniz dışındaki herhangi farklı bir yerden site adresinizin referans gösterilmesi durumudur. Referans gösteren site sayısı, bu sitelerin kalitesi, örnek gösterim sırasında sunulan içerik önemli backlink kriterlerinin başında gelmektedir.

Mobirise

Proje Geliştirme

Siz hala bizi tercih etmediyseniz, aklınızda bulunan hizmetleri nerden alacağınıza henüz karar vermediyseniz, kısa bir telefon veya toplantı için hemen yanınızdayız. Bizim önceliğimiz, müşterinin memnuniyeti, internet ortamında 1 numara olması ve kaliteli hizmeti uygun fiyata almasıdır.

Hemen hayallerinize ulaşmanıza yardım edelim projelerinizi geliştirelim. Yayına alalım.

Mobirise

Google Reklamları

Arama motorları içerisin de dev bir hale gelen Google her geçen gün kurumsal firmaların daha da fazla büyümesi ve milyonlara tanıtmak için yeni çalışma alanları geliştirmektedir. Bunlardan biriside Google Ads reklamcılığı olmuştur ve kullanım alanının iyi olması ile birlikte iliniz de ya da ilçeniz de sizi tanımayan hiçbir internet kullanıcısı kalmayacaktır.

Mobirise

Facebook Reklamları

Hayatımızın vazgeçilmezi haline gelen sosyal medya siteleri gün de milyarlarca internet kullanıcıların mutlaka ziyaret edeceği bir platform olmuştur. Bu anlamda da sizler de artık bu platform içerisin de reklamlarınızı verebilecek ve sosyal medya reklamları sayesin de bir iş yeriniz olmasa dahi ürün satışlarınızı yapabileceksiniz. İnstagram, facebook gibi en popüler sosyal medya sitelerin de hemen sizler de yerinizi alın kazancınızı arttırın.

Mobirise

Youtube Reklamları

Fenomen olmak uğruna çılgınlıkların çoğaldı bu günler de youtube reklamları her zaman sizlere kazanç sağlayacaktır. Çünkü milyarlarca kişinin youtube gibi dev bir video platformuna girmesi sizleri de göreceği anlamını taşımaktadır. İster video önü reklam isterseniz de video altı reklamlarınızı oluşturarak daha fazla kitleye firmanızı tanıtmış olursunuz ve kazancınızı bir kademe daha arttırırsınız.

Mobirise

Gmail Reklamları

Milyarlarca kişinin kullanmış olduğu Gmail üzerinde artık sizler de reklamlarınızı verebilecek ve bu milyarlarca kişiye hitap edebileceksiniz. Bütçeniz doğrultusun da ve seçeceğiniz lokasyona göre Gmail reklamları alanın da bir başarıyı elde edebilirsiniz. İnsanlar maillerini okurken sizin reklamınızı görecek ve bu anlamda da sizlere yeni müşteri potansiyel oluşturulacaktır, kazancınızı bir kademe daha ilerleteceksiniz.

ideal süreç

  1. Fiyatlandırma - İlk görüşmeler sonunda yapılacak hizmetler karşılıklı çek edilir. Hesaplı fiyat politikasıyla fiyat tespiti yapırlır. Yapılacak hizmetlerin ve maliyetin sizin tarafınızdan görüşülüp onaylanması süreci beklenir.
  2. Planlama Yapılır - Çeşitli iletişim materyalleri/literatür taraması, yöneticiler ile görüşmeler ve tasarım araştırmaları yaparız. Mevcut kimlik değerleri ve durum faktörleri değerlendirilerek planlama yapılır.
  3. Proje Geliştirme - Analiz ve planlamadan sonra uygulama sürecine geçilir. Hazırlık aşamasından sonra belirlenen nihai çalışmalar kurumun onayına sunulur.
  4. Revize - Kurumun onayına sunulan ve onaylanan çalışmaların son geliştirmeler ve revizeleri yapılır.
  5. Ödeme ve Teslim - Hizmetlere başlamadan ödemenin ilk yarısı alınır. Hizmetlerin tamamı bitmesi halinde hizmetler teslim edilir ve kalan kısım talep edilir.
  6. Fatura ve KDV - Fiyatlarımıza KDV dahil değildir. Eğer fatura istenirse + KDV uygulanıp fatura kesilir.

Sık Sorulan Sorular

SEO paketleri diye adlandırılan, içerisinde çok çeşitli bağlantı ( backlink ) edinme metodları olan çalışmalar profesyonel yapılmadıkları takdirde sitenize ciddi zararlar verebilmektedirler. 10 yıl önce bu çalışmalarla ilk sayfada yer edinmek kolayken günümüzde birçok tekniği spam riski taşımaktadır. Öte yandan tanıtım yazısı paketlerinde durum nispeten daha farklıdır. Yanlış alımda dahi spam riskiniz çok düşüktür. Problem yaşamanız halinde linki reddetmeniz oldukça kolaydır. Oysa SEO paketi satın aldığınızda başarısız bir işlemse yüzlerde backlink'i reddetmek için uğraşmanız gerekebilir.

Backlink alımında, MOZ ekibinin sunduğu DA ( alan adı otoritesi ) ve PA ( sayfa otoritesi ) gibi iki önemli değer yol gösterici olmakla birlikte sitenin yaşı, ahrefs tarafından sunulan DR ( alan adı puanı ) bilgisi de önemli bir kriterdir. Bunların yanına Alexa değeri de eklenebilir ancak Alexa manipule edilebilen bir sistem olduğundan doğruluğuna her daim şüpheyle yaklaşmakta fayda var.

Mobirise page creator - Try it