Grafik Tasarım

Türkiye’nin en büyük ve en güvenilir grafik tasarımı ajansı olarak sizlere hayalinizdeki tasarımın ötesinde çalışmalar sunmaktayız. Grafik tasarım firmamız tarafından yapılan tüm çalışmalara beğenme garantisi veriyoruz.

Dijital reklam sektörü içerisinde en çok dikkat çeken her zaman görsel medya alanı oluyoruz. Kurumsal kimliğinizi yansıtacak olan bu görsel medya sektörü içerisinde sizler ne kadar kaliteli bir grafik tasarıma sahip olursanız o kadar fazla firmanızın kalitesini öne sürersiniz. En iyi grafiğe sahip olan firmalar her zaman akılda kalıcı bir görsel reklamcılığı elde etmişlerdir. Sizler de artık en iyi şekilde bu alan da grafik tasarımına sahip olabilecek ve firmanızın birçok grafik işlerin de en makul fiyatları da elde edeceksiniz. Markanız için grafik tasarımı ajansımız ücretsiz danışmanlık hizmeti vermektedir. Ayrıca sitemizden örnek çalışmalarımızı (referanslarımızı) inceleyebilirsiniz. 

Mobirise

Tasarım Hizmetlerimiz

Mobirise

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Firmanızın kurumsal kimlik tasarımı için en ideal grafik işlemlerini gerçekleştiriyoruz ve sizlerin kurumsal kimliğini ön plana çıkartıyoruz. Bu anlamda da firmanızın kalitesini her zaman matbu işlemlerinde de en üst zirvede tutacak ve daha iyi bir imaj çizerek müşteri potansiyelinizi arttıracaksınız. Kısa süre içerisin de bu imaj sayesinde de kazancınız bir kademe daha artış sağlamış olacak.

İncele

Mobirise

Logo Tasarımı

Kurumsal firmanızın ve internet sitelerinize özel Logo Tasarım yapımı alanın da birçok referanslarımız yer almaktadır. Sizler de logo ihtiyacınız da bize ulaşarak grafik konusunda uzman işin ehli personellerimiz ile birlikte en kısa süre içerisin de ihtiyacınızı karşılamaktayız. Firmanızın öne çıkan kalitenizi oluşturmak için Logo yapımı için sizleri bekliyoruz, sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz.

İncele

Mobirise

Afiş Tasarımı

Billboard işlemlerin de sıkça kullanılan Afiş tasarım alanın da ki eksiklerinizi gidermekteyiz, afişler büyük ebatta olduğu için görüntü kalitesinin her zaman yüksek olması gerekmektedir. Bunun farkında olduğumuz için de en canlı görüntü kalitesini oluşturuyoruz ve afişlerinizi daha renkli daha kaliteli hale getiriyoruz. Kullandığımız özel programlar sayesin de ebat ne olursa olsun kalite açısından herhangi bir sorun teşkil etmemektedir.

İncele

Mobirise

Broşür Tasarımı

Reklamcılık sektörü içerisin de en iyi izlenimi bırakan Broşür ve El İlanı Tasarım alanın da binlerce referansımız ile sizlere hizmet vermekteyiz. İş kolunuz ne olursa olsun bölgeniz de bu el ilanlarını dağıtarak daha iyi bir şekilde reklam gücünü elde edeceksiniz ve aynı zamanda da bu reklamlardan gelecek olan yeni müşteri potansiyeli sayesinde de kazancınızı en iyi hale getireceksiniz.

İncele

Mobirise

Menü Tasarımı

Genelde kafe ve lokantaların ihtiyaç duymuş olduğu menü tasarım oldukça zahmetle ve görsellerin gerçeklik hissi vermesi istenilen bir durumdur. Bu konunun farkında olduğumuz için sizlere en iyi görüntü kalitesini hazırlayarak menü tasarım alanında da çalışmamız yer almaktadır. Müşterilerinizin iştahını açacak görseller kullanarak onlara daha fazla ürün satışını gerçekleştireceksiniz.

İncele

Mobirise

Katalog Tasarımı

Katalog tasarım ihtiyacınız da sizlere en uygun fiyata kaliteli bir baskı işlemini ve grafik hazırlama alanını sunmaktayız. Ürünlerinizi tek tek müşteriye göstermek yerine bir katalog sunarak onlara daha iyi bir şekilde inceleme alanı oluşturursunuz. Hem yazılı hem de görsel olarak tek tek bütün ürünlerinizin grafiği hazırlanır ve müşterilerinizin beğenisine sunulur. Böylelikle de alım isteği artış sağlar ve bu durum da kazancınıza yansımaktadır.

İncele

Mobirise

Banner Tasarımı

Gerek web siteleriniz gerekse de arama motorları ve sosyal medya sitelerin de yapacağınız reklam çalışmaları için Banner Tasarım hizmetimiz yer almaktadır. Hazırlayacağımız hareketli ve hareketsiz banner tasarımlar sayesin de reklamınızı daha dikkat çekici bir hale getireceğiz ve en canlı renkleri kullanarak kurumsal kimliğinizi de bu banner tasarımlarında oluşturmaktayız. İsteğinize göre hareketli ya da hareketsiz banner tasarım siparişlerinizi verebilirsiniz.

İncele

Mobirise

Albüm Tasarımı

Genelde düğün, nişan gibi unutulmayacak eğlenceler de oluşturduğunuz fotoğrafları bir albüm içerisinde bulunduruyoruz ve bu güzel anı ölümsüz hale getiriyoruz. Albüm tasarım sadece düğün nişan gibi alanlar da değil aynı zamanda da açılış, etkinlik gibi organizasyonlarda da kullanılmaktadır. Bir iş yerinin açılış esnasında ki kalabalık ve reklamınızı da en iyi şekilde albümler de saklayacak, bu resimleri birçok kişinin görmesine vesile olacaksınız.

İncele

Mobirise

Dekube

Genelde ürün satışların da oldukça fazla kullanılan Dekupe işlemi bir ürünün etrafın da yer alan fazlalık renkleri ve diğer objeleri silme işlemidir. Sizler çekmiş olduğunuz ürünleri saydam bir görüntü oluşturmak ya da etrafında ki fazlalıkları sildirmek için tek tek uğraşmak yerine toplu olarak bizlere bu resimleri gönderin bizler sizin için en kısa süre içerisin de istediğiniz görüntüyü oluşturalım.

İncele

Mobirise

Fotoğraf Düzenleme

Gerek internet siteleri gerekse de kişisel özel resimleriniz için düzenleme işlemlerin de fotoğraf düzenleme hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Fotoğraf düzenleme sayesin de artık birçok estetik görünümü de oluşturabilecek ve aynı zamanda da ürünlerinizin de resimlerin de düzenlemeler yapacaksınız. Çekim kalitesini daha iyi bir görüntüye getirmek için yapmış olduğumuz bu çalışma neticesin de ürünleriniz de ön plana çıkacaktır.

İncele

ideal süreç

  1. Fiyatlandırma - İlk görüşmeler sonunda yapılacak hizmetler karşılıklı çek edilir. Hesaplı fiyat politikasıyla fiyat tespiti yapırlır. Yapılacak hizmetlerin ve maliyetin sizin tarafınızdan görüşülüp onaylanması süreci beklenir.
  2. Planlama Yapılır - Çeşitli iletişim materyalleri/literatür taraması, yöneticiler ile görüşmeler ve tasarım araştırmaları yaparız. Mevcut kimlik değerleri ve durum faktörleri değerlendirilerek planlama yapılır.
  3. Tasarım - Analiz ve planlamadan sonra uygulama sürecine geçilir. Hazırlık aşamasından sonra belirlenen nihai çalışmalar kurumun onayına sunulur.
  4. Revize - Kurumun onayına sunulan ve onaylanan çalışmaların son tasarım ve revizeleri yapılır.
  5. Ödeme ve Teslim - Hizmetlere başlamadan ödemenin ilk yarısı alınır. Hizmetlerin tamamı bitmesi halinde hizmetler teslim edilir ve kalan kısım talep edilir.
  6. Fatura ve KDV - Fiyatlarımıza KDV dahil değildir. Eğer fatura istenirse + KDV uygulanıp fatura kesilir.

Kullanılan Programlar

Yapılacak olan tasarımın çeşidine göre farklı programlar kullanılmaktadır. Örneğin: Çizim yapılacak bir tasarım varsa çizim programları kullanılmaktadır. Kullandığımız çizim programlarından bir tanesi ‘Adobe İllustratör‘ kullanmaktayız.
Fotoğraf üzerinde tasarımlar yapılacaksa en yaygın olan Adobe Photoshop kullanmaktayız. Bunların dışında Corel, InDesign, Trademax gibi birçok tasarım programı kullanmaktayız.

Adobe Photoshop

%

Adobe illustrator

%

Corel Draw

%

İndesing

%

Sık Sorulan Sorular

Grafiker, dijital veya basılı tüm grafik tasarım çalışmaları üstlenir/tasarlar. Örnek olarak neler tasarlar; Sosyal medya postlarından tutun, katalog, broşür, logo, kurumsal kimlik, film afişleri vs. liste uzayabilir.

Aslında hiç bir fark yok. İkisi de aynı amaca hizmet eder fakat "grafiker" terimi "alaylı (üniversite eğitimi almadan mesleği kendi çabaları ile öğrenmiş kişilere verilen unvan)" kesim tarafından daha sık kullanılmaktadır hepsi bundan ibaret. Okuduğu üniversitede kendini geliştirememiş bir "grafik tasarımcı" üniversite eğitimi almamış fakat kendisini geliştirmiş neticede başarılı çalışmalar yapabilen bir "grafikerden" üstün olamaz.

Aslında bakarsanız utanç verici bir konu. Bu tip madur müşterilerimle karşılaştığımız için bu soruyu eklemek istedik. Kalıplaşmış bazı tasarım veya dizgiler birbirine yakın olabiliyor bu farklı bir konu ama aynı tasarımı başkalarına da satmak... Mesleğine ve sanata saygısı olmayanların yapabileceği bir şey bu. Böyle bişey söz konusu değildir. Kişiye öz tasarım yapılmaktadır.

Hayır, buraya eklemediğimiz ve ekleyemediğimiz (gizlilik sözleşmemden dolayı) bir çok tasarım mevcut. Kanaatimizce bir grafik tasarımcının tasarım kalitesini görebilmeniz adına, maksimum 5-6 çalışma görseli yeterli.

Büyük ölçüde evet. Bazen hızlı sonuçlar alabilmek veya tasarımlara farklı havalar katmak adına hazır görseller kullanabiliyoruz. Genelde bu görseller resimler, arka planlardan oluşuyor. Logo tasarımları %100 özgün olurken, broşür veya kataloglarda bazen aralara hazır görseller serpiştirebiliyoruz.

Kesinlikle hayır. Demo çalışmanın anlamı, beğenirsem ödeme yaparım veya beğenmezsem farklı alternatifler yaptırırımdır. Yaşamış olduğum bazı art niyetli deneyimlerden sonra demo çalışma yapmama kararı aldık. Harcanan zaman ve emek var, bu karşılıksız olmuyor. Bunun için referansları iyi analiz etmeli kararınızı buna göre vermelisiniz.

Made with Mobirise - Click now