Fabotoft.com bir otomasyon, web tasarım, grafik tasarım ve dijital pazarlama şirketi olarak hizmet verdiğimiz kurum ve kişilerin intertaktif iletişim ve pazarlama yöntemlerinin sunduğu olanaklardan en iyi şekilde faydalanarak , müşterileri, çalışanları ve çalışma ortakları ile daha sağlıklı ve karlı bağlar kurabilmesini sağlayan bir çözüm ortağıyız. Özel yazılım çalışmalarından, pazarlama çalışmalarına ve içerik danışmanlığına kadar uzanan geniş bir çerçevede sizlere çözümler sunuyoruz.

Neler Yaparız?

Web/Network: Otomasyon, Portal, Site, HTML5, CMS, WordPress 

İnteraktif Pazarlama: Sosyal Medya, Dijital Strateji, PR, İçerik Üretme ve Geliştirme, Marka Yönetimi 

Arama Motoru Optimizasyonu: Raporlama ve Analiz, İçerik Oluşturma, Sosyal Medya Entegrasyonları, Link İnşaası 

Tasarım: Kurumsal Kimlik, Web, Mobil, Logo Tasarımı, Broşür Tarasımı, Katalog Tasarımı 

Seo : Seo hizmeti ile sizleri ilk sayfayalara taşıyoruz.

Fabotsoft Ailesi

2004 ten beri çok farklı dallarda yaptığımız çalışmaların tamamını birleştirmek için faaliyete geçirdiğimiz fabotsoft otomasyon, web tasarım, grafik tasarım ve sanal pazarlama olarak yeni nesil kaliteli çalışmalar yürütmektedir. 2004 te çıktığımız bu yolda uğradığımız durakları sizlerle paylaşmak istiyoruz. Kalitenizi bir tık ileri taşımak istiyoruz.

Bugün

2020

fabotsoft olarak tüm çalışmalarımızın birleştirği ve tamamen müşteri memnuniyeti üzerinde durduğumuz hizmetlerimize tüm hızıyla devam ediyoruz.
Sizleri yanımızda görmekten çok mutluyuz.

05 Eylül 2019

Sistem Yenileme

Uzun hizmetler ve çalışmaların ardından 10 faklı siteden verdiğimiz tüm hizmetlerin tek yerden kontrolü ve 3 ayrı şirketin tek yerden çalışmasını sağlamak için çalışmalara başladık.

14 Eylül 2015

Otomasyon Dünyasına Giriş

Tüm otomasyonların bilgisayar üzerinde olduğununu görerek yaptığımız tüm çalışmaların ve sistemlerin devamı ile beraber web ile otomasyonu birleştiren çalışmaların ilk adımları atıldı. 

17 Ağustos 2014

Grafik Tasarım Uzmanlığı

Çağımızın getirdiği şartlardan olarak görsellik artırma hususunda çalışmalar sarf ettik. Tasarımlarda farklılık ve kaliteyi birleştirerek binlerce müşteriyi memnun ettik.

05 Haziran 2013

Sosyal Medyaya Giriş

Tüm çalışmalar ve reklam odaklarının artırılması için sosyal medya reklamları hususunda adımlar atarak sistem oluşturduk. 

09 Nisan 2012

Yurt Dışında Büyüme

Çalışmalarımızın bir çok dalının 5 dile çevrilerek pazarlaması husunda çalışmalar yaptık ve büyük kazançlar elde ettik.

05 Nisan 2012

Ofis Değişimi

Artık Küçük gelmeye başlayan ofisimizi 120 Metrekare işlek bir yere açarak hem sanal hemde yurt dışı temizlik ürünleri satış hizmetlerimize devam ettik.

01 Ocak 2011

Forum Sitesi Açtık

Sistemlerimiz ve daha birçok konuda kullanıcılara yardımcı olmak ve daha iyi yapabileceğimiz hizmetlerimiz hakkında bilgi toplamak için kurduğumuz forum sitesiyle binlerce konu çözdük ve piyasanın nabzını tuttuk.

20 Ocak 2010

Yeni Hizmet Dalları

Web tasarım hizmetlerimizin yanı sıra sunucu domain ve program hizmetlerimizi de aktif hale getirerek 10 farklı sitede hizmet vermeye devam ettik.

16 Eylül 2007

İlk Ofis ve İlk Yıl

İlk ofisimizi açarak ücra bir yerde 15 metrekarelikte olsa o heyecanı yaşadık.  Ekibimize 3 kişi daha katarak 5 kişilik mini şirketimiz teşekkül etti.

14 Mart 2005

Web Tasarım

Neredeyse bir seneye yakın takip ettiğimiz destek ve site hizmetlerimiizi daha iyileştirmek ve ileri götürmek için sıfırdan web tasarımı ve kurulum hizmetlerine başladık.

20 Şubat 2004

Destek ve Site Tasarım

2004 yılında ilk olarak 2 genç arkadaşla başlayıp önceleri sadece bilgisayar konularında yardımcı oluyor ve varsa sitesi olanların sitelerine içerik üretiyor veya bakım yaparak sanal dünyaya ilk adımımızı attık.

This site was built with Mobirise