Sık Sorulan Sorular

Fiyatlandırma sitede mevcuttur oradan bakabilirsiniz. Kısaca fiyat politamızdan bahsedecek olursak; Kaliteli iş hesaplı maliyet mantığıyla hesaplı olmasına dikkat ediyoruz. Hizmet ve ürünlere göre fiyatlarımız değişsede piyasa analizi yapıldığında her ürünümüzde % 30 karınızın olacağını garanti edebiliriz.

Sitelerimizin admin panel ve görünen ön yüz tasarımını yaparak kullanılabilir hale getirirler. Yine isteğe uygun düzeltmeler ve testler yaparak en son haliyle müşteriye teslim ederler.

Evet hazır web siteleri yaptığımız gibi kişiye, kuruma veya e-ticareti satıcıya özel yapıyoruz. Burada sizin istedikleriniz önemlidir. Her isteğe ve sektöre göre tasarım yapmaktayız.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur in nulla ut magna vehicula libero luctus in ipsum consequat faucibus. Ut porta nulla ac dapibus convallis. Curabitur sit amet massa quam. In ut ex auctor, porta neque quis, sagittis purus. Nunc auctor gravida magna, sed efficitur tortor tristique quis.

2750 Tl den başlayarak 1 milyon tl ye kadr gitmektedir. Sizin istekleriniz doğrultusunda ve şirketinizin büyüklüğü doğrultusunda esnek bir maliyet vardır. Ancak yine piyasadan % 30 hesaplı olduğumuzu söyleyebiliriz.

Seo ücretleri sitemizde mevcuttur. İsteğinize göre şekilenir. Garantili seo isterseniz fiyatların biraz yükseldiğini göreceksiniz. Bu konuda biraz araştırma yapmanız size yardımcı olacaktır.

Satın aldığınız temayı daha sonra farklı bir tema ile değişim yapamazsınız. Paketlerimiz domain lisanslı olduğu için aldığınız tema kurulum yaptığınız siteye lisanslanır sonradan lisans ve tema değişmemektedir.

Sistem üzerinden satın almak istediğiniz yazılımı seçip iletişim kurarak alabilirsiniz. İsterseniz iletişim formu doldurarak bizim size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

İletişim sonunda gerekli bilgilendirme yapılacaktır. Kurulum ücretsizdir. Ancak ek hizmetler (tasarım, içerik girme) talep ederseniz ek ücretlerle yapılmaktadır.

Hayır yanlızca verdiğiniz domain için kullanabilirsiniz. Farklı bir alan adı için tekrar site almanız gerekir. Ancak özgün tasarım yaptırdıysanız istediğiniz kadar domainde kullanabilirsiniz.

Hangi paketimizi kullanırsanız kullanın hosting kotanız yetersiz geldiğinde bir üst hosting paketine ücretini ödeyerek geçiş yapabilirsiniz. Geçiş esnasında verilerinizde herhangi bir kayıp söz konusu olmaz siteniz hiç kapanmadan bir üst hosting paketine geçiş yapar.

Sunucularımızda güvenli bir şekilde sitelerinizi barındırabilir ve yıllık takibini yapabilirsiniz.

Domain ve Hostingler 1 yıllık olarak satılmaktadır,bir sonraki yıl yenilemeniz gerekmektedir. Domain ve Hostinglerinizin yıllık süresinin dolmasına 1 ay ve 15 gün kaldığında mail ve sms ile bilgi verilmektedir.

İban numaralarımıza para göndererek domain ve hosting ödemesi yapabilirsiniz. 1 saat içerisinde hizmetleriniz aktif edilir.

Web Paketlerimiz ömür boyu lisanslı olarak satılmaktadır. Bir Defa ücret ödediğinizde ömür boyu kullanım hakkına sahip oluyorsunuz. Yıllık herhangi bir ödemesi bulunmamaktadır.

Lisans değişikliği yapılmamaktadır. Kurulumundan sonra cayma, domain değiştirme hakkı bulunmamaktadır. Ürünlerimiz domaine lisanlıdır, herhangi bir lisans takip sistemi yoktur, lisans silme işlemi yapılamamaktadır. Bu nedenle sipariş verdiğiniz Web Tasarım Paketini teslim aldığınızdan itibaren ürün kullanımı ortaya çıkmaktadır.

Web Paketlerimizi Kendi hosting hesabınızda barındırabilirsiniz. Satın aldığınız sunucuda ioncube bileşeninin kurulu olması gerekmektedir. Günümüzde hosting hizmeti veren firmaların %95'inde ioncube kurulu olarak gelir. Ayrıca Php Sürümünüz 7.2 olmalıdır. Kurulum yapacağınız hostinginizin linux olmasına dikkat ediniz.

Sistemimizde yer alan Hazır Web Paketlerimiz Seo Uyumludur. google'da ve diğer arama motorlarında kendiliğinden çıkmaktadır. Web sitenizin google arama sonuçlarında çıkması yaklaşık 10-15 gün sürer. Sitenizin googlede yer alması için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Siteniz içeriğini otomatik olarak tarayan google botlar zaman içinde sitenizi arama sonuçlarına dahil eder.

Daha üst sıralarda çıkmak için;

- Başka sitelerden sizin sitenize link verilmesini sağlamalısınız (En önemli kriter budur.)

- Sitenizin içeriğinin ilgili olduğunuz konularda zengin metinlerden oluşmasını sağlamalısınız.

- Ayrıca ana sayfanızda bağlantılı metinlere yer vermelisiniz.

- Site içeriğinizi güncel tutmalısınız (Zaman zaman değişiklik yapmalısınız).

Ürünlerimizi satın alan müşterilerimizin özel isteklerini ücret karşılığında yapıyoruz. Ek Modül isteklerinizi İletişim sayfamızda yer alan iletişim formu aracılığı ile veya info@fabotsfot.com mail adresimize yazabilirsiniz. İstediğiniz ek modülün maliyeti hesaplanarak size teslim edileceği tarihi bildiriyoruz.

Satın Aldığınız Web Paketinin Ödemesini Yaptıktan Sonra Mesai Saatlerimiz içerisinde 15 dakika içerisinde teslim edilmektedir. Mesai Saatleri dışında 30 dakikada teslim edilmektedir.

Mesai Saatlerimiz
Hafta içi : 09:00 19:00
Cumartesi : 10:00-18:00

Pazar: KAPALI (Pazar günü satın aldığınız web paketleri 30 dakika içerisinde gönderilmektedir.)

Hizmetlerinize göre toplu teslimler belki biraz uzun sürebilir. Ancak tek tek teslim isterseniz süreler değişmemektedir.

The page was designed with Mobirise