Web Tasarım

İnternet içerisinde artık bir web siteniz olması hayal olmakla kalmayacak, çünkü sizlere yapacağımız Web Tasarım çalışması ile birlikte kısa süre içerisinde bir siteniz olacak ve dünyaya açılan bir kapıyı aralamış olacaksınız. Firmalara özel web tasarım kampanyalarımızdan yararlanabilir dilerseniz de kişisel blog sayfalarına da sahip olabilirsiniz. Sizlerin isteği doğrultusunda e-ticaret sitelerinden tutun, mobil uyumlu birçok web tasarım projelerin de en kaliteli şekilde hizmetimiz sunmaktayız. 

Tüm web site çalışmalarımız tamamen mobil uyumludur ve her tarayıcı da doğru orantıda açılmaktadır. Kısa süre içerisinde artık sizler de internet sektörü içerisinde yerinizi alacaksınız ve yapacağımız Seo çalışmaları ile de arama motorların da web siteniz en üst kademelerde yerini alacaktır.

Kişisel Web Tasarım

  Cv olarak adlandıracağımız ve sizlerin yapmış olduğu başarıları, eğitim hayatını, iş hayatını ön plana sunacağımız kişisel web tasarım sayesin de kendini daha ideal bir şekilde tanıtmış olacaksın. Özellikle de iş başvurularınız da oldukça etkili bir çalışma olacak ve sizlere kuracağımız bu kişisel internet siteleri sayesinde de portföyünüzü daha geniş bir hale getireceksiniz.


İNCELE

Kurumsal Web Site

  Kurumsal web site sayesin de firmanızı milyonlarca kitleye duyuracak ve artık sizler de internet sektörü içerisin de yerinizi alacaksınız. Böylelikle de gerek sosyal medya hesapların da gerekse de daha fazla kitlelere reklamınızı yapmak için bir web sitenizi oluşturmuş ve daha fazla büyüme için ilk adımınızı atmış olursunuz. Hemen bizlere ulaşın ve tüm reklamcılık ihtiyaçlarınızı en uygun fiyata kısa süre içerisin de en iyi kalite ile sizlere sunalım.


İNCELE

E-Ticaret Sitesi

  İnternet üzerinden kendinize ait bir mağaza oluşturmak için en ideal yöntem e-ticaret sitesi olmaktadır. Çünkü insanlar artık çarşı Pazar gezmek yerine ellerin de ki cep telefonlarla ya da bilgisayarlarla internete girip alışverişlerini tek tıklama ile gerçekleştirmektedirler. Bu yüzden de e-ticaret siteleri oldukça fazla kazanç sağlamaktadır ve sizler de bir sokaktan geçen insanlar yerine internette yer alan milyonlara ürünlerinizi satabileceksiniz.


İNCELE

Word Press ve Opencart

Tüm site altyapısının hazır bir şablon üzrinde özelliştirilebilir temelar ve hizmetlerle olmasını isterseniz bu yapıların faydasını çok iyi bir şekilde anlayacaksınız. 
Sizlere özel tema ve eklentilerle hazırladığımız sitelerimizde bu farkı yakından göreceksiniz. 

Milyonlarca sitenin bu altyapıları kullanarak yapıldığını bilmeniz gerekir. 

Mobirise

ideal süreç

  1. Fiyatlandırma - İlk görüşmeler sonunda yapılacak hizmetler karşılıklı çek edilir. Hesaplı fiyat politikasıyla fiyat tespiti yapırlır. Yapılacak hizmetlerin ve maliyetin sizin tarafınızdan görüşülüp onaylanması süreci beklenir.
  2. Planlama Yapılır - Çeşitli iletişim materyalleri/literatür taraması, yöneticiler ile görüşmeler ve tasarım araştırmaları yaparız. Mevcut kimlik değerleri ve durum faktörleri değerlendirilerek planlama yapılır. Eğer hazır site alacaksanız site demoları seçilir.
  3. Tasarım - Analiz ve planlamadan sonra uygulama sürecine geçilir. Hazırlık aşamasından sonra belirlenen nihai çalışmalar kurumun onayına sunulur.
  4. Arayüz Düzenleme - Kurumun onayına sunulan ve onaylanan çalışmaların arayüz kodlamalarının düzenlemeleri yapılır.
  5. Yazılım ve Kodlama - Arayüz düzenlemelerinin yapılmasından sonra fabotsoft ile kodlanması aşamasına geçilir. Hazır sitelerimizden seçtiyseniz size uygun hale ek kodlar ve düzenlemeler yapılır.
  6. Testler ve Yayın - Kullanılabilirlik testlerinin ve genel kontrollerin yapılması ve yayına alma süreci takip edilir.
  7. Ödeme ve Teslim - Hizmetlere başlamadan ödemenin ilk yarısı alınır. Hizmetlerin tamamı bitmesi halinde hizmetler teslim edilir ve kalan kısım talep edilir.
  8. Fatura ve KDV - Fiyatlarımıza KDV dahil değildir. Eğer fatura istenirse + KDV uygulanıp fatura kesilir.

Peki Neden Biz?

Kurumların kimliğini yansıtan tasarımlar üretiriz.

Ürettiğimiz yazılımların bizleri temsil ettiğine inanırız.

İhtiyaç ve taleplere yönelik çalışırız.


Kullanılabilirlikten ödün vermeyiz.


Uzun ömürlü çözümler üretiriz.
İş akışınızı aksatmayan çözümler üretiriz.
Proje sonrası garanti hizmeti sunuyoruz.
Öncülüğünü ve farklılığını vurgulayacak çalışmaların, önemli bir yatırım olduğuna inanırız.

Sık Sorulan Sorular

KURUMSAL WEB TASARIM 1 adet 1.500 TL
E-TİCARET WEB TASARIM 1 adet 2.750 TL ‘den
başlayan fiyatlarla sitede mevcuttur oradan bakabilirsiniz. Kısaca fiyat politamızdan bahsedecek olursak; Kaliteli iş hesaplı maliyet mantığıyla hesaplı olmasına dikkat ediyoruz. Hizmet ve ürünlere göre fiyatlarımız değişsede piyasa analizi yapıldığında her ürünümüzde % 30 karınızın olacağını garanti edebiliriz.

Sitelerimizin admin panel ve görünen ön yüz tasarımını yaparak kullanılabilir hale getirirler. Yine isteğe uygun düzeltmeler ve testler yaparak en son haliyle müşteriye teslim ederler.

Evet hazır web siteleri yaptığımız gibi kişiye, kuruma veya e-ticareti satıcıya özel yapıyoruz. Burada sizin istedikleriniz önemlidir. Her isteğe ve sektöre göre tasarım yapmaktayız.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur in nulla ut magna vehicula libero luctus in ipsum consequat faucibus. Ut porta nulla ac dapibus convallis. Curabitur sit amet massa quam. In ut ex auctor, porta neque quis, sagittis purus. Nunc auctor gravida magna, sed efficitur tortor tristique quis.

2750 Tl den başlayarak 1 milyon tl ye kadr gitmektedir. Sizin istekleriniz doğrultusunda ve şirketinizin büyüklüğü doğrultusunda esnek bir maliyet vardır. Ancak yine piyasadan % 30 hesaplı olduğumuzu söyleyebiliriz.

Seo ücretleri sitemizde mevcuttur. İsteğinize göre şekilenir. Garantili seo isterseniz fiyatların biraz yükseldiğini göreceksiniz. Bu konuda biraz araştırma yapmanız size yardımcı olacaktır.

Satın aldığınız temayı daha sonra farklı bir tema ile değişim yapamazsınız. Paketlerimiz domain lisanslı olduğu için aldığınız tema kurulum yaptığınız siteye lisanslanır sonradan lisans ve tema değişmemektedir.

Sistem üzerinden satın almak istediğiniz yazılımı seçip iletişim kurarak alabilirsiniz. İsterseniz iletişim formu doldurarak bizim size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

İletişim sonunda gerekli bilgilendirme yapılacaktır. Kurulum ücretsizdir. Ancak ek hizmetler (tasarım, içerik girme) talep ederseniz ek ücretlerle yapılmaktadır.

Hayır yanlızca verdiğiniz domain için kullanabilirsiniz. Farklı bir alan adı için tekrar site almanız gerekir. Ancak özgün tasarım yaptırdıysanız istediğiniz kadar domainde kullanabilirsiniz.

Hangi paketimizi kullanırsanız kullanın hosting kotanız yetersiz geldiğinde bir üst hosting paketine ücretini ödeyerek geçiş yapabilirsiniz. Geçiş esnasında verilerinizde herhangi bir kayıp söz konusu olmaz siteniz hiç kapanmadan bir üst hosting paketine geçiş yapar.

Sunucularımızda güvenli bir şekilde sitelerinizi barındırabilir ve yıllık takibini yapabilirsiniz.

Domain ve Hostingler 1 yıllık olarak satılmaktadır,bir sonraki yıl yenilemeniz gerekmektedir. Domain ve Hostinglerinizin yıllık süresinin dolmasına 1 ay ve 15 gün kaldığında mail ve sms ile bilgi verilmektedir.

İban numaralarımıza para göndererek domain ve hosting ödemesi yapabilirsiniz. 1 saat içerisinde hizmetleriniz aktif edilir.

Web Paketlerimiz ömür boyu lisanslı olarak satılmaktadır. Bir Defa ücret ödediğinizde ömür boyu kullanım hakkına sahip oluyorsunuz. Yıllık herhangi bir ödemesi bulunmamaktadır.

Lisans değişikliği yapılmamaktadır. Kurulumundan sonra cayma, domain değiştirme hakkı bulunmamaktadır. Ürünlerimiz domaine lisanlıdır, herhangi bir lisans takip sistemi yoktur, lisans silme işlemi yapılamamaktadır. Bu nedenle sipariş verdiğiniz Web Tasarım Paketini teslim aldığınızdan itibaren ürün kullanımı ortaya çıkmaktadır.

Web Paketlerimizi Kendi hosting hesabınızda barındırabilirsiniz. Satın aldığınız sunucuda ioncube bileşeninin kurulu olması gerekmektedir. Günümüzde hosting hizmeti veren firmaların %95'inde ioncube kurulu olarak gelir. Ayrıca Php Sürümünüz 7.2 olmalıdır. Kurulum yapacağınız hostinginizin linux olmasına dikkat ediniz.

Sistemimizde yer alan Hazır Web Paketlerimiz Seo Uyumludur. google'da ve diğer arama motorlarında kendiliğinden çıkmaktadır. Web sitenizin google arama sonuçlarında çıkması yaklaşık 10-15 gün sürer. Sitenizin googlede yer alması için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Siteniz içeriğini otomatik olarak tarayan google botlar zaman içinde sitenizi arama sonuçlarına dahil eder.

Daha üst sıralarda çıkmak için;

- Başka sitelerden sizin sitenize link verilmesini sağlamalısınız (En önemli kriter budur.)

- Sitenizin içeriğinin ilgili olduğunuz konularda zengin metinlerden oluşmasını sağlamalısınız.

- Ayrıca ana sayfanızda bağlantılı metinlere yer vermelisiniz.

- Site içeriğinizi güncel tutmalısınız (Zaman zaman değişiklik yapmalısınız).

Ürünlerimizi satın alan müşterilerimizin özel isteklerini ücret karşılığında yapıyoruz. Ek Modül isteklerinizi İletişim sayfamızda yer alan iletişim formu aracılığı ile veya info@fabotsfot.com mail adresimize yazabilirsiniz. İstediğiniz ek modülün maliyeti hesaplanarak size teslim edileceği tarihi bildiriyoruz.

Satın Aldığınız Web Paketinin Ödemesini Yaptıktan Sonra Mesai Saatlerimiz içerisinde 15 dakika içerisinde teslim edilmektedir. Mesai Saatleri dışında 30 dakikada teslim edilmektedir.

Mesai Saatlerimiz
Hafta içi : 09:00 19:00
Cumartesi : 10:00-18:00

Pazar: KAPALI (Pazar günü satın aldığınız web paketleri 30 dakika içerisinde gönderilmektedir.)

Hizmetlerinize göre toplu teslimler belki biraz uzun sürebilir. Ancak tek tek teslim isterseniz süreler değişmemektedir.

Designed with Mobirise - Go now